Smartfon Samsung Galaxy A30 (2019) 64GB Niebieski.

 Samsung Galaxy A30 2019 nie jest urządzeniem, ale idealnym koktajlem możliwości, które chcesz uzyskać od nowoczesnego smartfona. Duży ekran do surfowania po Internecie, Gier i rozrywki? Proszę o wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 2340 x 1080. Cienkie ramki i małe wycięcie pod przednią kamerą selfie to bonus. Potężne żelazo? I to jest, wydajny procesor i 3 GB PAMIĘCI RAM nie pozwoli doświadczyć poczucia braku zasobów. Chcesz, aby Gadżet działał przez długi czas? Bateria 4000 mAh pozwoli Ci nie myśleć o ładowaniu przez długi czas. Wreszcie, dla tych, którzy szukają piękna, projektanci Samsunga również próbowali, więc A30 cieszy się wysokiej jakości obudową z opalizującą tylną pokrywą wykonaną z włókna szklanego.

Dla wielu głównym aparatem jest smartfon.

Nawet jeśli A30 nie jest punktem odniesienia, w porównaniu z najbardziej topowymi gadżetami, nie pozostawi cię bez dobrych zdjęć. Zarówno główna, jak i przednia kamera gadżetu charakteryzują się wysokiej jakości optyką przysłony (przy czym główna kamera otrzymała nawet zmienną aperturę), a „asem w rękawie” stał się dodatkowy tylny moduł z obiektywem szerokokątnym. Kąt widzenia 123 stopni pozwala robić bardzo spektakularne krajobrazy i nie tylko. A30 cieszy się dużą ilością filtrów programowych, obsługą Animoji, a także automatyczną poprawą ujęć w oparciu o prawie dwa tuziny scenariuszy.

Pamięć smartfona jest rozszerzana przez kartę micro SDXC i nie trzeba nawet rezygnować z drugiej karty SIM. Smartfon otrzymał nowoczesne złącze Type-C, a także gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Dla tych, którzy już odkryli zalety Bluetooth, dobrą wiadomością będzie wsparcie dla najbardziej aktualnych standardów bezprzewodowych. Galaxy A30 jest w stanie rozpoznać właściciela po twarzy, a z tyłu znajduje się Skaner Linii Papilarnych. Obfitość opcji identyfikacji jest przydatna nie tylko do odblokowania urządzenia i systemu płatności, ale także do korzystania z zastrzeżonej aplikacji „Bezpieczny folder” – bezpiecznego przechowywania ważnych plików.